Усi iгри

Сторiнки: 1 | 2 | 3 | 4

 

MahJong Suite 2007MahJong Suite 2007

Mahjong Suite - Відкрийте для себе загадковий і чарівний мир Сходу, з його таємницями й знаннями. Ця гра містить у собі чотири варіанти Маджонга: Класичний, Словесний, Математичний і Перетасований. Також є 6 різних варіантів положення ігрових плиток. І більше того, у зареєстрованій версії ви самі можете планувати розташовувати плитки на ваше бажання й, таким чином, полегшувати або ускладнювати собі завдання. Вибір Маджонг - ваш мудрий розв'язок.

Скачати MahJong Suite 2007 (7.32 Mb).

 

Kyodai MahJongg 2006Kyodai MahJongg 2006

Kyodai Mahjongg - Збірник дуже гарних китайських 3D головоломок, що включає в себе Kyodai, Solitaire, Rivers, Memory, Clicks, Slider, Hashira (Тетрис) і Mah-Jongg. Якщо у вас є вільний час, то можете сміло сідати за цю гру. Дуже захоплююче заняття.

Скачати Kyodai MahJongg 2006 (5.7 Mb).

 

Mahjong World v1.0Mahjong World v1.0

Основна відмінність цього маджонга в тому, що ваша статистика буде у змаганні через Інтернет із сотнями інших гравців. У гру вже включене більш 500 тайл-сетів, по кожному з яких ведеться статистика TOP-10. За досягнення в грі вам будуть вручатися рідкі прадавні тайли різних рівнів, колекція з яких буде відображена у вашій статистиці. Приємне оформлення музика, що розслаблює, і можливість вибрати свою музичну MP 3-колекцію для прослуховування.

Скачати Mahjong World v1.0 (5.97 Mb).

 

Elite MahjongElite Mahjong

Новий погляд на давно знайому гру! Квапитеся побачити її! Вона називається Elite Mahjong, і це саме те, що Вам потрібно. Переконаєтеся в цьому самі. Кілька варіантів гри від дуже простого до класичного, різні по тематики чудово намальовані задні фони й фішки, ненав'язлива музика й добре підібрані звуки дозволять кожному насолодитися грою в Elite Mahjong! Гра містить у собі величезна кількість символів, малюнків рослин, тварин і ієрогліфи; багато хто з них дуже схожі, тому необхідно бути дуже уважними, щоб знайти дійсні пари. Шукайте так швидко, як тільки зможете й перемога у Ваших руках

Скачати Elite Mahjong (5.3 Mb).

 

Luxor MahjongLuxor Mahjong

Черговий екземпляр жанру ігор Mahjong. Ця гра змусить Вас зануритися в мир Прадавнього Єгипту: Вам поручається відшукати украдені скарби Люксора. 3 режиму гри, 3 режиму складності, 200 унікальних рівнів, 3 схеми оформлення карт.

Скачати Luxor Mahjong (10.8).


Сторiнки: 1 | 2 | 3 | 4