Усi iгри

Сторiнки: 1 | 2 | 3 | 4

 

Маджонг АртефактМаджонг Артефакт

У цій захоплюючій і барвистій грі вам має бути допомогти професорові Хоку знайти загадковий Великий Артефакт, створений легендарними атлантами. Видаляйте з ігрового поля пари однакових фішок, щоб відшукати серед них магічні золоті плитки, які вкажуть вам вірний шлях. Ця дивно барвиста гра обов'язково сподобається всім шанувальникам старого доброго маджонга. Як найдосвідченіший гравці, що так і починають, по гідності оцінять захоплюючий ігровий процес, прекрасну графіку й чудовий звуковий супровід Маджонг Артефакт.

Скачати Маджонг Артефакт (11 Mb).

 

Пас’янс маджонгПас’янс маджонг

Цей тип гри для однієї людини. Фішки складаються в піраміду. Кожний хід можна знімати дві однакові незаблоковані фішки. Фішка вважається незаблокованої, якщо: на ній не лежить ніяка фішка. Злiва або праворуч до неї не примикає ніяка фішка. Усі квіти вважаються однаковими фішками, будь-яка квітка можна знімати разом з будь-якою іншою квіткою. Аналогічно, однаковими фішками вважаються пори року. У комп'ютерних іграх найчастіше реалізується саме пасьянс маджонг, а не азартна гра.

Скачати Пас’янс маджонг (252 Kb).

 

Маджонг МатчМаджонг Матч

У грі Маджонг Матч новий гарний стиль для справжніх аматорів маджонг. Відмінність від класичної гри маджонг полягає в тому, що забрати всі фішки з поля можна тільки за допомогою магічних фішок, які з'являються на поле. Безліч сюрпризів, незвичайний ігровий процес, відмінна графіка гри Маджонг Матч сподобається всім аматорам жанру!

Скачати Маджонг Матч (11.6 Mb).

 

Caribbean MahJongCaribbean MahJong

У грі Caribbean Mahjong ви відправляєтеся в розкішний круїз на 12 екзотичних островів. Розкішна графіка й звуковий супровід. Фішки розміщаються від простих шарів до 15 рiвня.

Скачати Caribbean MahJong (18.1 Mb).

 

Кам’яний пас’янс-маджонгКам’яний пас’янс-маджонг

Кам'яний пас’янс-маджонг - один з незвичайних версій, що поєднує в собі елементи ігор доміно й пас’янсу. Необхідно забирати з ігрового поля подвійні блоки, що збігаються по малюнкові. У кам'яному маджонгу 2 режиму гри, величезна безліч рівнів і додаткових ігрових бонусів

Скачати Кам’яний пас’янс-маджонг (65.53 Mb).


Сторiнки: 1 | 2 | 3 | 4