Усi iгри

Сторiнки: 1 | 2 | 3 | 4

 

Mahjong QuestMahjong Quest

Насолоджуйтеся гарною анімацією, оскільки Ви допомагаєте поїздці Kwazi через Схід, зустрічаєте мудрих гідів тварин, і використовуєте дивну безліч спеціальних плиток, щоб розв'язати хитрі загадки. Крім того, є також гра класичного стилю, і нові рівні в puzzle-стилі.

Скачати Mahjong Quest (8 Mb).

 

Mahjong Towers EternityMahjong Towers Eternity

Виберіть 3 способи гри. Створіть свої набори плиток і фонів. Зробіть шаблони, які можуть використовувати інші гравці. У грі є чат із гравцями, що використовують в грі передачу повідомлень. Прагнеш знайти улюблений шаблон? Кликни на ньому, щоб одержати статистику. Нові речі постійно додаються, і що раз, коли ігор Eternity оновлена, її можна вважати новою грою.

Скачати Mahjong Towers Eternity (6.8 Mb).

 

Mahjong Towers 2Mahjong Towers 2

У грі Mahjong Towers II більш 430 плиток, 500 унікальних розташувань плиток з дев'ятьома рівнями. Щодня більш нових 100 розташувань плиток. За допомогою редактора можна створити свій власний шаблон, який зможуть використовувати гравці по усьому світу.

Скачати Mahjong Towers 2 (6.5 Mb).

 

NingPo MahJong DeluxeNingPo MahJong Deluxe

Ціль Ningpo Mahjong Deluxe полягає в тому, щоб вилучити всі плитки з дошки, знаходячи відповідність із вільними плитками. Плитку вважають вільної, коли немає ніякої плитки на вершині цієї і якщо будь-який лівий або правий край вільний. Гра закінчена, коли всі плитки вилучені або більшого немає відповідних вільних плиток. Особливості гри маджонг Ningpo Mahjong Deluxe: різноманітні розташування, набори плиток, фони, прекрасна музика, рейтинг.

Скачати NingPo MahJong Deluxe (3.5 Mb).

 

Super MahjongSuper Mahjong

Super Mahjong - прекрасна прадавня гра. Ціль гри очистити дошку від плиток, перейшовши на наступний левел. Простий і інтуїтивний геймплей, прекрасна музика з кінофільмів і гарна графіка змушують грати в цей Маджонг.

Скачати Super Mahjong (2.9 Mb).


Сторiнки: 1 | 2 | 3 | 4